Для Вас, батьки

Шановні батьки, до вашої уваги інформація щодо СОVID-19 та нових обмежень під час карантину.




Шановні батьки, слідкуйте за посиланнями на Вайбері нашої групи, та допоможіть своїм дітям справлятися з навантаженням. Зв'язок з викладачами підтримуйте на платформі, блогах, електронних адресах, Вайбері!

 ___________________________________________________
Увага, з 12.03 по 26.04 діти знаходяться вдома на карантині! 
Зверніть увагу, що завдання для дистанційного навчання під час карантину виставляються на VIBER та блогах вчителів!
________________________________________________
Рекомендації батькам щодо психологічної підтримки дітей в період підготовки до ЗНО

ПОРАДИ БАТЬКАМ

1. Контролюйте скільки спить ваш син чи донька. Регулярне недосипання небезпечне для психіки, послаблюється імунітет і загострюються хронічні захворювання дітей.
2. В екзаменаційний період дуже важливе харчування випускників. Воно має бути повноцінним. Підліткам слід давати продукти, які містять вітамін Е. Він підвищує імунітет і стійкість до стресу. У натуральному вигляді є в картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині, волоських горіхах.
3. Споживання на добу до 8 склянок рідини позитивно впливає на організм, зокрема, покращується робота нирок, вони краще протидіють урологічним інфекціям. При цьому корисно пити звичайну воду, натуральні соки. Вживання кави не підвищує працездатності,а підсилює стрес, викликає сильну сечогінну дію, що призводить до зневоднення організму і підвищеної роздратованості.
4. Звертайте увагу на посуд, з якого їдять ваші діти. Краще, аби він був золотавий. Цей колір заспокоює нервову систему, концентрує увагу, покращує настрій і пам’ягь.
5. Частіше спілкуйтеся зі своїми дітьми, переймайтеся їхніми проблемами, допомагайте вирішувати їх. Займіть позицію «друга» у відносинах з дітьми.
6. Постарайтеся, щоб у родині панував спокій, порозумін¬ня. Розв’язання конфліктів залиште на потім.
7. Вірте у свою дитину, її здібності, знання. Дайте їй відчути, що ви її любите, розумієте і підтримаєте у будь-яких ситуаціях.
Успішне складання ЗНО — свято не тіль¬ки для дитини, але й для всієї родини. Не сприймайте відмінний результат як на¬лежний і єдиний можливий, у будь-якому разі порадійте з дитиною.Незадовільний результат — це не тра¬гедія, це досвід. Не вішайте ярлика «нездара» на свою дитину. Обговоріть те, що трапилося, і вра¬хуйте цей досвід. По суті, наші діти не прос¬то складають іспити з навчальних предметів, вони вчаться долати труднощі. Ця форма перевірки знань є випробуванням характеру, сили волі, уміння потрібної миті прояви¬ти себе, показати свої досягнення в певній галузі, уміння не розгубитися, упоратися із хвилюванням — цього неодмінно треба вчити та вчитися.
1.                
              Психологічні підказки батькам:

Забезпечте вдома зручне місце для занять і слідкуйте, щоб дитині ніхто не заважав готуватись до ЗНО. Допоможіть дитині розподілити теми підготовки по днях. Ознайомтеся з методикою підготовки до тестування.
Не акцентуйте свою увагу на кількості балів, яку ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.
Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.
Ви можете допомогти своїй дитині в складний період підготовки та складання ЗНО. Розумінням і підтримкою, любов’ю і вірою в її сили.
Зверніть увагу на харчування дитини. Подбайте, щоб вдома була поживна і різноманітна їжа, що забезпечить збалансований комплекс вітамінів.
Не залякуйте дитину ЗНО, і не згадуйте про нього в негативному сенсі. Сформуйте в дитини спокійне ставлення до процедури тестування.
_____________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ: Шановні батьки, з 17.02. 2020 року діти приступають до оствітнього процесу.
____________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

04.12.2019 р. СТОП НАСИЛЛЮ! 16 днів проти насилля.

Що потрібно знати батькам та дітям:





___________________________________________________________________________
Не менш важливою проблемою є "мобінг" у шкільному середовищі.


Комментариев нет:

Отправить комментарий